HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA


Bando Türkiye; 2003 yılında (GOSB) Gebze Organize Sanayi Bölgesin’de 20.000m² alana kurulmuş olup; 110 kişilik çalışma ekibiyle hizmet vermektedir. Endüstriyel ve otomotiv güç aktarım kayışları konusunda üretim ve ticari faaliyetlerini yürütmektedir.

Bando Turkiye; klasik V kayışları, tırtıllı V kayışları ve Otomotiv kanallı kayışları üretimi yapmaktadır. Endüstriyel ürünlerde %40’lık bir oranla Pazar lideri konumunda bulunmaktadır. Ayrıca, Otomotiv pazarında; Toyota başta olmak üzere; Otokar, Honda, Temsa, Isuzu, Türk Traktör, Erkunt Traktör, Başak Traktör, Karsan gibi OEM firmalarına tedarikçilik yapmaktadır. Bando Türkiye; Almanya, İspanya, Japonya, Amerika Birleşik Devletleri başta olmak üzere ürettiği ürünleri dünyanın her yerine ihraç etmektedir.

Bando Global; 1906 yılından buyana lastik olmayan kauçuk ve plastik endüstrisinde yeni teknolojiler ve ürün geliştirme ile müşteri ihtiyaçlarına yanıt vermede öncü olmuştur. Yıllardır sürekli değişen ihtiyaçları karşılamak adına; güç aktarım kayışları, konveyör bantları ve sistemleri hassas donanım bileşenleri, plastik filmler ve levhaları, hybrid kauçuk endüstriyel ürünleri, optoelektronik ve elektronik malzemeler üretmektedir. Dünya genelinde, Asya, Avrupa ve Amerika’da, 16 ülkede 22 işletme ile hizmet vermektedir.

Amacımız dünya genelinde 4,128'i aşkın çalışanımızla birlikte maksimum etkinlik için eşsiz yeteneklerini kullanarak bir kurum kültürü oluşturmak ve korumaktadır. Üretim sürecimizin tüm aşamalarında ciddi sosyal sorumluluk, enerji tasarrufu ve çevre duyarlılık projeleri etkin olarak kullanılmaktadır. Kuruluşumuz ikinci yüzyılında ilerlerken, BANDO olarak; çevremizdeki ve dünyadaki gelişmelere yanıt vermek adına öncülük etmeye devam edecektir. Bizi geçmişten geleceğe, sürekli desteklediğiniz için teşekkür ederiz.

BİZE İLETİN

Otomotiv Müşteri Şikayet Formu, Endustriyel Müşteri Şikayet Formu ve Bayi Başvuru Formuna aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. Uzmanlarımız gerekli değerlendirmeyi yapıp size geri dönüş yapacaktır.